Okna

Lider stolarki otworowej PCV


Firma Okna- Smentoch jest autoryzowanym dystrybutorem stolarki okiennej DRUTEX, która jest liderem wśród polskich producentów stolarki otworowej z PCV.

Komfort obsługi okna zależy od dodatkowych funkcji. Wszystkie rodzaje okien DRUTEX produkowanych na bazie profili PCV wyposażone są standardowo w okucia obwiedniowe affordable papers MACO.

Każde okno wyposażone jest standardowo w szybę zespoloną – pakiet szybowy, do produkcji którego DRUTEX używa szkła firmy GUARDIAN.

Standardowy pakiet szybowy DRUTEX posiada zwiększone właściwości termoizolacyjne o współczynniku przenikania ciepła U=1,0 wg normy EN-674.

Igloo 5 Classic

Profil Igloo 5 Classic

Pięcio-komorowy system o szerokości 70 mm z uszczelnieniem zewnętrznym. Kombinacja wysokiego stopnia izolacji termicznej, akustyczności oraz niezawodnej funkcjonalności czyni profil synonimem nowoczesnej technologii oraz elegancji.

czytaj więcej

Igloo 5

Profil Igloo 5

Pięcio-komorowy system o szerokości 70 mm z uszczelnieniem zewnętrznym. Pięcio-komorowa budowa profilu z odpowiednim uszczelnieniem szyb oraz ramy zapewnia stabilność oraz świetną izolację termiczną.

czytaj więcej

Rehau – Brillant Design
System profili REHAU-Brillant-Design spełnia najwyższe wymagania dotyczące izolacyjności cieplnej. Dzięki uzyskiwanym wartościom współczynnika przenikania ciepła Uf do 1,3 W/m2K, okna z profili REHAU-Brillant-Design szczególnie polecane są do domów niskoenergetycznych.
Rehau – Brillant Design MD
REHAU-Brillant-Design MD zbudowany został na sukcesie systemu REHAU Brillant Design z uszczelką odbojową. Oba profile są podobne pod względem optyki jednak REHAU Brillant Design MD rozwinięty został jako samodzielny system z uszczelką środkową.
Rehau – Euro Design 86
Dzięki doskonałym parametrom izolacyjności cieplnej okien z systemu REHAU Euro-Design 86 plus poczujesz się komfortowo we wnętrzu Twojego domu lub mieszkania.
Rehau – Geneo
GENEO to niezwykła innowacja w dziedzinie techniki okiennej. System jest niezaprzeczalnym liderem w swojej klasie w zakresie efektywności energetycznej. Unikalna receptura tworzywa RAU-FIPRO (włókno szklane) zapewnia nadzwyczajne właściwości statyczne profili, bez potrzeby stosowania zbrojenia stalowego.
Rehau – Clima Design
Szerokość profili 120 mm oraz komory wypełnione specjalnym tworzywem termoizolacyjnym to kombinacja pozwalająca na uzyskanie w systemie profili REHAU-Clima-Design bezkonkurencyjnych parametrów cieplnych.
Rehau – Character Design
REHAU Character – Design pozwala na budową elementów o szerokości 70 mm oraz 115 mm otwieranych na zewnątrz jak również i do wewnątrz. Dzięki zastosowaniu wymiennych słupków, możliwe jest połączenie w jednym elemencie skrzydła otwieranego na zewnątrz i do wewnątrz.
Rehau – Nordic Design
REHAU Nordic Design jest systemem okiennym otwieranym na zewnątrz.
Został zaprojektowany specjalnie dla rynku duńskiego i jest obecnie w użyciu w całej Skandynawii.
Rehau – Nordic Design PLUS
REHAU Nordic PLUS Design jest systemem okiennym otwieranym na zewnątrz. Nowy Nordic PLUS z technologią RAU-FIPRO, z możliwościż stosowania pakietu trzy szybowego zapewnia większą izolacyjność cieplną.
Rehau – S 706
System profili REHAU S706 70 mm został opracowany specjalnie z myślą o rynku angielskim. Skrzydło okienne otwiera się na zewnątrz i posiada kształt o profilu T. Jest to system, który ze względu na swoją 70-milimetrową budowę posiada wszystkie cechy pozwalające na uzyskanie doskonałych parametrów izolacyjności.
Rehau – Meridian Design
System profili REHAU-Meridian-Design stanowi ekonomiczną alternatywą dla systemów okien i drzwi przesuwnych z aluminium.Przy pomocy profili z systemu Meridian można realizować konstrukcje okien i drzwi przesuwanych oraz oszkleń stałych.
Przewiń do góry